İletişim

Cem k
Cem k
2023-08-24
İlgili güzel yer
Pervin Necefsoy
Pervin Necefsoy
2023-08-20
Çoook güzeldi! İnsanın ayrılası gelmiyor! İnsanları da çok iyi .Kendi evim gibi hiss etdim!
Betül Genel
Betül Genel
2023-08-09
Öyle iyi insanlar ki...keşke 100 yıldız versem. 3 çocuğumla gidip zerre rahatsızlık ve yabancılık çekmedim. Odalar pırıl pırıl. Hanımların yemekleri ve ikramları çok leziz ve tertemizler. Ayrı olarak çevre hakkında yeterli bilgi alınabilir. Ayder'in kalabalığına hiç girmeden hem Rize merkeze de fazla uzak değilsiniz. Fiyat konusunda bu standartlarda yerler iki katı para istiyor. İnşallah geç kalmadan bir daha gelmek istiyoruz.
Buse Işık
Buse Işık
2023-08-08
Her şeyiyle harikaydı, iki gece konakladık. Temiz ve hijyenik bir oteldi. Misafirperverliklerini ise anlatmaya yetmez. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.🙏🙏
Uğur Tom
Uğur Tom
2023-08-07
Tam bir aile işletmesi, gayet kibar ve yardımcıydılar. (Abi biraz sinirli gibi gözükse de sadece duruşu öyle:) ) Odalar temizdi, yapı karadenize özgü ahşap yapiydi, ayakkabıyla girilmemesi bizim için ekstra iyiydi. Gece fırtına deresinin cagiltisiyla ve dağ esintisiyle uyuduk, yataklar gayet rahattı. Camdan baktığınızda çay bahcelerinin içindesiniz. Kahvaltı yeterli ve lezzetliydi. Teşekkürler
Ela Dura
Ela Dura
2023-07-27
konum olarak çok kolay nokta atışbulduk hizmet güzeldi kahvaltı doyurucu serpme ailecek konaklaya bileceğiniz bir mekan odalar temiz ama banyoları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim sıcak su sorunluydu ayna ve fön makinesi eksikti temizlikte sorun vardı banyoda sadece.
Halil İbrahim
Halil İbrahim
2023-07-18
Temiz işletme kendinizi evinizde hissedebilmek kalitede temiz güler yüzlü personel fiyat olarak uygun
Sercan Kalkar
Sercan Kalkar
2022-08-31
Çok sıcak ve samimi bir ortamı var. Tam aile ortamı. 2 gece kaldık temizliği gayet iyiydi. Hemen yol kenarı fırtına deresinin dibinde. Fiyatına göre çok iyi. Olumsuz yorum yapan arkadaşlar lütfen 5 yıldızlı otellere baksın.
Whatsapp'a Geç
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz ?